Mora Türkiye

Mora Türkiye

EDT Sağlık Teknolojileri

Mora Türkiye

Mora Türkiye

EDT Sağlık Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. MORA Teknolojisinin Türkiye ve KKTC’deki tek yetkili distribütörüdür.

MORA TÜRKİYE, Mora Terapi uygulayıcısı doktorları ve merkezleri birleştiren bir platform ve aynı zamanda bir eğitim merkezi konumundadır.

Mora Terapi teknolojisi 2006 yılının sonundan bu yana, EDT Sağlık Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. bünyesinde Türkiye’de gelişim ve ilerleme göstermektedir.

EDT Sağlık Hizmetleri’nin Türkiye’de kurduğu Mora Terapi Merkezleri Sistemi ve kullandığı Türkiye’ye özel programları, Avrupa’da başta Almanya ve Hollanda olmak üzere birçok ülkedeki Mora Terapi uygulayıcısının da referans noktası konumundadır.

VİZYONUMUZ;

EDT Sağlık Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. olarak vizyonumuz; her biri konusunda uzman kadrosuyla kalite, mükemmellik, etik ve bilimsellik standartlarından ödün vermeden, Mora Terapi ve dünyada etkinliği kanıtlanmış diğer tamamlayıcı ve bütünsel tıp cihaz teknolojilerinin Türk Sağlık Sektörünün tüm birimlerinde yaygın bir şekilde kullanımını sağlamaktır. EDT Sağlık Hizmetleri sunduğu cihazlarla yüksek kalite ve hizmet anlayışında olan tamamlayıcı tıp merkezleri veya hastaneler içerisindeki tamamlayıcı tıp birimlerinin açılmasına yardımcı olarak, doktorlarımızın ve hastalarımızın bu metotlardan en yüksek faydayı elde etmelerine olanak tanımaktadır.

MİSYONUMUZ;

EDT Sağlık Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. olarak misyonumuz; tamamlayıcı tıbbın Türkiye’deki bilimsel ve etik gelişimine öncülük eden en büyük Tamamlayıcı Tıp Firması olmaktır.